ODPOLEDNÍ AKTIVITY

Odpolední aktivity jsou vhodné pro děti, které mají zájem o jiné vzdělávání a přirozený pobyt venku. Všechny naše aktivity jsou připravené i pro venkovní výuku a jsou rozdělené do témat od vzniku země až po biologii člověka. Do aktivního odpoledne se mohou připojit i doma vzdělávané děti a obohatit se tak o dětský kolektiv, popřípadě doplnit svoje portfolio, které odevzdávají kmenové škole. Odpolední aktivity jsou také pro děti, které chodí do jakékoliv školky, školy a chtějí se dál odpoledne rozvíjet. Nebo pro děti, které ještě do školky nikdy nechodily, ale už začínají vyhledávat dětský kolektiv. K tomu si mohou vybrat téma odpoledne, které je jim blízké. Navíc nemusí absolvovat ranní vstávání. :)

 

Aktuálně připravujeme způsoby jak novým zájemcům představíme lektory jednotlivých aktivit. Budeme pořádat den otevřených dveří, datum a podrobnější informace sem budeme postupně psát. V následujících dnech budou sepsány i další podrobnosti o aktivitách. Děkujeme za pochopení.

 

přehledná tabulka dne

Přihlašujte se zvlášť na AKTIVNÍ DOPOLEDNE ( od 8:00 s vyzvednutím po obědě ve 12:30 nebo s vyzvednutím ve 14:30) odkaz na aktivní dopoledne zde nebo na AKTIVNÍ ODPOLEDNE(od 13:00 - 16:00).

Zde si můžete stáhnout přihlášku.

Vyplněnou přihlášku pošlete na info@mlynradounka.cz. DĚKUJEME.

Aktuálně je angličtina na září 2019 již kapacitně plná. Při Vašem zájmu doporučujeme odevzdat přihlášku, pokud se místo uvolní, kontaktujeme Vás a můžete se angličtiny účastnit v průběhu roku. V případě velkého zájmu uspořádáme další odpoledne s angličtinou. Děkujeme

Začněte psát zde...

V případě zájmu o PŘÍRODOVĚDNOU EXPEDICI, můžete kontaktovat přímo Kateřinu Kubíčkovou,

kubickova.katka@email.cz nebo piště přes messenger, děkujeme.

https://www.facebook.com/katerina.ondrova.96

 

 

Začněte psát zde...

V případě zájmu nás kontaktujte na info@mlynradounka.cz

https://www.facebook.com/JSME-tady-1655703091134306/?modal=admin_todo_tour