ODPOLEDNÍ AKTIVITY

Odpolední aktivity jsou vhodné pro děti, které mají zájem o jiné vzdělávání a přirozený pobyt venku. Všechny naše aktivity jsou připravené i pro venkovní výuku a jsou rozdělené do témat od vzniku země až po biologii člověka. Do aktivního odpoledne se mohou připojit i doma vzdělávané děti a obohatit se tak o dětský kolektiv, popřípadě doplnit svoje portfolio, které odevzdávají kmenové škole. Odpolední aktivity jsou také pro děti, které chodí do jakékoliv školky, školy a chtějí se dál odpoledne rozvíjet. Nebo pro děti, které ještě do školky nikdy nechodily, ale už začínají vyhledávat dětský kolektiv. K tomu si mohou vybrat téma odpoledne, které je jim blízké. Navíc nemusí absolvovat ranní vstávání. :)

 

Aktuálně připravujeme způsoby jak novým zájemcům představíme lektory jednotlivých aktivit. Budeme pořádat den otevřených dveří, datum a podrobnější informace sem budeme postupně psát. V následujících dnech budou sepsány i další podrobnosti o aktivitách. Děkujeme za pochopení.

 

přehledná tabulka dne

Přihlašujte se zvlášť na AKTIVNÍ DOPOLEDNE ( od 8:00 s vyzvednutím po obědě ve 12:30 nebo s vyzvednutím ve 14:30) odkaz na aktivní dopoledne zde nebo na AKTIVNÍ ODPOLEDNE(od 13:00 - 16:00).

Zde si můžete stáhnout přihlášku.

Vyplněnou přihlášku pošlete na info@mlynradounka.cz. DĚKUJEME.

Vyplnit přihlášku online

Zaškrtněte druh odpoledne*
Jméno a příjmení dítěte*
Datum a rok narození dítěte
Adresa trvalého bydliště dítěte
Jméno a příjmení zákonného zástupce
Telefon, email*
Poznámka ke zdravotnímu stavu dítěte (zdravotní omezení, alergie...)

Kurzovné – měsíční paušál posílejte vždy do konce měsíce na měsíc následující. Na číslo účtu 5600002264/7940, v.s. 1952, do poznámky napište jméno dítěte a název aktivního odpoledne.
V případě odhlášení z aktivního odpoledne minimálně 2 měsíce předem. Děkujeme
Odesláním přihlášky vyjadřujete svobodný souhlas se zpracováním osobních údajů uvedených ve formuláři, v souladu s ustanovením čl. 13 Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016, obecného nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR).
Prohlašujeme, že tyto údaje budou použity pouze k evidenci uchazečů, nebudou sdíleny s žádnou další osobou ani k jiným obchodním účelům.

Aktuálně je angličtina na září 2019 již kapacitně plná. Při Vašem zájmu doporučujeme odevzdat přihlášku, pokud se místo uvolní, kontaktujeme Vás a můžete se angličtiny účastnit v průběhu roku. V případě velkého zájmu uspořádáme další odpoledne s angličtinou. Děkujeme

Začněte psát zde...

V případě zájmu o PŘÍRODOVĚDNOU EXPEDICI, můžete kontaktovat přímo Kateřinu Kubíčkovou,

kubickova.katka@email.cz nebo piště přes messenger, děkujeme.

https://www.facebook.com/katerina.ondrova.96

 

 

Začněte psát zde...

V případě zájmu nás kontaktujte na info@mlynradounka.cz

https://www.facebook.com/JSME-tady-1655703091134306/?modal=admin_todo_tour